Subskrypcja

Zasubskrybuj Light Magazine!

Miło, że trafiłeś na tę stronę. Tutaj możesz zapisać się do newslettera.

No dobra, ale co mi to da?

Nasz newsletter to najważniejsza część Light Magazine. A to dlatego, że z jego pomocą dostarczamy Wam kolejne wydania. Za darmo. Fajnie, nie? Każdy numer z momentem premiery natychmiast wyląduje w Twojej skrzynce odbiorczej. Cały, nieokrojony, bez żadnych opłat ani haczyków.

OK. To jak to zrobić?

Wpisz swój adres e-mail w rubryce poniżej i kliknij w przycisk „Zasubskrybuj”. W ciągu kilku chwil na podaną przez Ciebie skrzynkę powinna wpaść wiadomość z linkiem do potwierdzenia subskrypcji. Jeśli nie możesz jej znaleźć, sprawdź folder „SPAM” (ew. „Niechciane”) – czasem tak bywa, że e-mail tam ląduje. Po potwierdzeniu subskrypcji nie musisz robić już nic – z dniem premiery każdego kolejnego numeru będziesz otrzymywać od nas wiadomość z linkiem do pobrania najnowszego wydania.

O czym mogę u Was poczytać?

Skupiamy się na kulturze i technologii. I tak, wiemy, że to rozległe pojęcia, ale nie precyzujemy ich specjalnie – byłoby to bezsensowne ograniczenie. Jesteśmy młodzi, ale coś o tych tematach wiemy i mamy swoje niepowtarzalne opinie, spostrzeżenia, punkty widzenia, którymi lubimy się dzielić. Możecie od nas oczekiwać rzetelnych, pisanych luźno, ale z profesjonalizmem tekstów. Jeśli chcesz lepiej nas poznać, zerknij tutaj.

A czy w ogóle warto?

No jasne! Jesteśmy świetną ekipą, a nasz magazyn jest jeszcze lepszy. Pracujemy na najwyższych obrotach, by każdy numer był jak najlepszy. Siedzimy po nocach, dłubiemy w każdym szczególe, staramy się wszystko dopiąć na ostatni guzik, a nawet na ten zapasowy. Robimy wszystko, by dostarczać Wam jak najlepszą treść, w jak najlepszej formie. Dlatego prosimy – daj nam szansę i wpisz się do tego newslettera.

Nie pożałujesz, obiecujemy!